Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbalový turnaj starších žáků

23. 3. 2014

 Výsledky a článek z 11. čísla Listů Ašska (19. 3. 2014) o fotbalovém turnaji na Kelleru: 

Mladí ašští fotbalisté se sešli v sobotu 8. 3. v tělocvičně na Kelleru, kde se konal Turnaj starších žáků v sálové kopané. Turnaj tohoto typu, letos i s mezinárodní účastí, opět zorganizovali trenéři oddílu kopané TJ Jiskra Aš. Celkem se zúčastnilo pět mužstev. Týmy proti sobě bojovaly systémem „každý s každým“ a mnohdy to byly souboje dramatické až do samého konce. Po posledním rozhodujícím odehraném zápase mezi TJ Jiskrou Aš a FC Rehau bylo pořadí následující. Páté místo obsadili domácí TJ Jiskra Aš „B“ a čtvrtá příčka patřila mužstvu FC Velká Hleďsebe. Na třetím místě se umístili hráči FK Skalná. Velmi dobrý výkon předvedli starší žáci oddílu TJ Jiskra Aš „A“, pod vedením trenéra Libora Oravce, kteří se umístili na těsném druhém místě. Turnaj letos i přes těžká úskalí ovládl tým FC Rehau. Na slavnostním vyhlášení se také udílely ceny pro samotné hráče. Nejlepším brankářem turnaje se stal Daniel Minařík z FC Velká Hleďsebe, nejvíce vstřelených branek zaznamenal Slavomír Strmiska ze Skalné a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen útočník týmu FC Rehau Moritz Herrmann. TJ Jiskra Aš děkuje za finanční podporu městu Aš a také panu Milanu Zahradníkovi. Mladí fotbalisté předváděli skvělé výkony a věříme, že v Aši bude organizováno více takovýchto turnajů pro nadějné mladé talenty. Těšíme se na příští ročník, doufejme opět s mezinárodní účastí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář